Теплоізоляційні трубки K-FLEX PE FRIGO із спіненого поліетилену для побутових кондиціонерів. Матеріал має високі теплоізоляційні властивості в температурному діапазоні від -80⁰С до +95⁰С, без покривного шару. Гнучкість та пружність матеріалу забезпечують якісний та швидкий монтаж.
Поставка товару кратно коробкам:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Flex |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал ізоляції | Спінений поліетилен |
| Форма поставки матеріалу | Порожниста труба |
| Щільність | 40 кг/м3 |
| Теплопровідність | 0.038 Вт/мК |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Тип матеріалу | Г (горючий) |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Зовнішній діаметр труби | 12 мм |
| Товщина ізоляції | 6 мм |
| Довжина | 2 м |