Теплоізоляційні трубки із спіненого поліетилену для систем опалення, водопостачання, каналізації.
Матеріал має високі теплоізоляційні властивості в температурному діапазоні від -40⁰С до +95⁰С.
Застосовується для внутрішніх інженерних комунікацій, без покривного шару.
Поставка товару кратно коробкам:
K-FLEX PE 30х054-2 - 28 пог.м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Flex |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал ізоляції | Спінений поліетилен |
| Форма поставки матеріалу | Порожниста труба |
| Щільність | 30 кг/м3 |
| Теплопровідність | 0.039 Вт/мК |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Тип матеріалу | Г (горючий) |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Зовнішній діаметр труби | 54 мм |
| Товщина ізоляції | 30 мм |
| Довжина | 2 м |