
45 ₴/м
Мінімальне замовлення — 100 м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Шнур БТШ складається з круглого серцевини з базальтового супертонкого волокна, обплетеного ровінгом з безперервного базальтового волокна.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Ізоляція труб та трубопроводів.
Ізоляція промислових агрегатів та обладнання у суднобудуванні.
Теплова ізоляція промислового обладнання та ін.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Матеріал з відмінними тепло- та звукоізоляційними властивостями;
Негорючий, вогнестійкий, пожежобезпечний;
Екологічно чистий;
Висока робоча температура;
Довговічний (термін експлуатації понад 50 років);
Хімічно стійкий, нетоксичний;
Біостійкий;
Чи не збільшує дифузійного опору конструкцій (відмінна паропроникність);
Має низьку гігроскопічність (не вбирає вологу з повітря);
Стійкий до вібрацій (не руйнується).
ТЕХНІЧНІ ПОКАЗНИКИ
Властивості Од.ізм. Величина
Щільність кг/м³ 120-140
Теплопровідність за 25°С Вт/(м•К) 0,055
Теплопровідність за 125°С Вт/(м•К) 0,072
Теплопровідність за 300°С Вт/(м•К) 0,098
Гранична температура використання °С 700
Вологість % 2,0
Горючість
негорючі
Виділення шкідливих речовин під час згоряння
ні
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид мінеральної вати | Базальтова вата |
| Щільність | 120 кг/м3 |
| Максимальна робоча температура | 700 град. |
| Форма поставки матеріалу | Фасована |
| Додаткові характеристики | |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Розміри | |
| Товщина | 10 мм |
| Довжина | 100 мм |