Прошивний мат Paroc Wired mat складається з кам'яної вати, армованої сталевою оцинкованою сіткою.
Технічні характеристики PAROC Wired Mat 80:
Щільність – 80 кг/м3
Робоча температура – максимум 750 °C
Максимальна робоча температура становить 200 °C.
750 °C – максимальна температура роботи з виробами з кам'яної вати. Її перевищувати не рекомендується. Вже при температурі 200 °C починає випаровуватися сполучна. При цьому міцність на стиск трохи слабшає, але ізоляційні характеристики залишаються абсолютно незмінними. Відповідно до DIN 4102 температура спікання матеріалів, в основі яких лежить кам'яне волокно, більше 1000 °C.
Теплопровідність:
10°C, λ10 - 0,035 W/mK
25°C, λ25 - 0,038 W/mK
50°C, λ50 - 0,040* W/mK
100°C, λ100 - 0,047* W/mK
125°C, λ125 - 0,050 W/mK
150°C, λ150 - 0,056* W/mK
200°C, λ200 - 0,067* W/mK
300°C, λ300 - 0,093 W/mK
400°C, λ400 - 0,127 W/mK
500°C, λ500 - 0,167* W/mK
Призначення та застосування
Вогнезахист та теплоізоляція теплообмінників та котлів, а також вогнезахист повітроводів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paroc |
| Країна виробник | Польща |
| Вид мінеральної вати | Базальтова вата |
| Щільність | 80 кг/м3 |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Вид основної сировини | Органічне |
| Покриття | Без покриття |
| Розміри | |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 5000 мм |