

492,62 ₴/кв.м
Відправка з 02 травня 2026Пропонуємо плити з кам'яної вати Paroc Fire Slab як протипожежну ізоляцію для вентиляційних каналів та камер прямокутного перерізу.
Плити з базальтової вати PAROC Fire Slab 90 призначені для теплової та вогнезахисної ізоляції вентиляційних каналів прямокутного перерізу, печей з температурою поверхні до 750 ° С, димових труб, а також для ізоляції в конструкціях металевих дверей, воріт тощо.
Максимальна робоча температура середовища для виробів із кам'яної вати без обшивки не повинна перевищувати 750 oC. Сполучна починає випаровуватися при температурі вище 200 oC. Ізоляційні властивості залишаюся постійними, але міцність на стиск слабшає. Матеріали на основі кам'яного волокна мають температуру спікання вище 1000 oC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paroc |
| Країна виробник | Польща |
| Класифікаційна температура | 750 °С |
| Щільність | 90 кг/м3 |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Тип матеріалу | Формований |
| Вид формованого матеріалу | Плита |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри плит | 1200 мм * 600 мм |
| Теплопровідність | 0.034 Вт/м.кв. |