Геокомпозит «Пульсатекс» – це нетканий композитний матеріал, який застосовується для армування асфальтобетонного покриття автомобільних доріг. Являє собою систему високоміцних поліефірних ровінгів, скріплених між собою прошивною ниткою на ультратонкій нетканій поліпропіленовій підкладці, яка забезпечує надійне приклеювання до підготовчого шару асфальтобетону при монтажі та руйнується після вкладання верхнього шару.
| ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ | Армування асфальтобетонного покриття геокомпозитами «Пульсатекс» дає можливість:
|
|---|---|
| СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ |
|
| ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ |
|
Матеріали типу «Пульсатекс» («Pulsatex») виготовляються з високоякісної сировини на новітньому устаткуванні виробництва компанії «Карл Майєр».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Пульсар і Ко |
| Ширина | 420 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал | Поліефір |
| Ширина комірки | 31 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина комірки | 31 мм |
| Вид георешітки | Плоска |
| Поверхня стінок георешітки | Гладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розтягуючі зусилля при 2% подовженні md / cmd*, кН/м | 13/13 |
| Міцність на розрив в поперечному напрямку, кН/м | 50/50 |