Теплоізоляційні трубки K-FLEX PE FRIGO із спіненого поліетилену для побутових кондиціонерів. Матеріал має високі теплоізоляційні властивості в температурному діапазоні від -80⁰С до +95⁰С, без покривного шару. Гнучкість та пружність матеріалу забезпечують якісний та швидкий монтаж.
Поставка товару кратно коробкам:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | K-Flex |
| Страна производитель | Италия |
| Материал изоляции | Вспененный полиэтилен |
| Форма поставки материала | Полая труба |
| Плотность | 40 кг/м3 |
| Теплопроводность | 0.038 Вт/мК |
| Максимальная рабочая температура | 95 град. |
| Тип материала | Г (горючий) |
| Группа материала по горючести | Г1 (слабогорючий) |
| Экологическая безопасность материала | Безопасен |
| Размеры | |
| Внешний диаметр трубы | 8 мм |
| Толщина изоляции | 6 мм |
| Длина | 2 м |