Теплоізоляційні трубки із спіненого поліетилену для систем опалення, водопостачання, каналізації.
Матеріал має високі теплоізоляційні властивості в температурному діапазоні від -40⁰С до +95⁰С.
Застосовується для внутрішніх інженерних комунікацій, без покривного шару.
Поставка товару кратно коробкам:
K-FLEX PE 30х042-2 - 40 пог.м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | K-Flex |
| Страна производитель | Италия |
| Материал изоляции | Вспененный полиэтилен |
| Форма поставки материала | Полая труба |
| Плотность | 30 кг/м3 |
| Теплопроводность | 0.039 Вт/мК |
| Максимальная рабочая температура | 95 град. |
| Тип материала | Г (горючий) |
| Группа материала по горючести | Г1 (слабогорючий) |
| Экологическая безопасность материала | Безопасен |
| Размеры | |
| Внешний диаметр трубы | 42 мм |
| Толщина изоляции | 30 мм |
| Длина | 2 м |