120,70 ₴/кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Георешітка об'ємна ГРП 30/10, 15м2/модуль
Висота: 10 см
Розмір осередку: 20х20 см
Матеріал: полімер
Колір чорний
Розмір модуля: 3*5 м
Георешітка об'ємна - стільникова 3D конструкція з полімерних стрічок, з'єднаних між собою зварними швами, для об'ємного армування ґрунту. У розтягнутому стані утворює стійкий каркас для фіксації заповнювача в осередках грат (ґрунт, пісок, щебінь, бетон тощо). Відрізняється високою механічною та хімічною стійкістю. Здатна витримувати статичні та динамічні навантаження, а також перепади високих і низьких температур. Має значний термін служби.
Георешітка об'ємна використовується для:
* армування ґрунтів
* захист та зміцнення укосів
* фіксації стійкості дорожнього полотна;
* зведення підпірних стін
* зміцнення берегів водойм та каналів
* ландшафтних робіт з озеленення газонів, клумб, автостоянок
* створення дренажних систем
Для фіксації модуля об'ємної георешітки застосовуються спеціальні пластикові анкери або кріплення, які роблять самостійно за допомогою арматури 8 мм та Насадки на арматуру 8 (анкерна насадка)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Поверхня стінок георешітки | Перфорована |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 3000 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Вид георешітки | Об'ємна |
| Висота | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина комірки | 200 мм |
| Площа модуля | 15 кв.м |
| Довжина | 5000 мм |
| Довжина комірки | 200 мм |
| Вага модуля | 16 кг |